Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

CZY ŁĘCZNA BĘDZIE MIEĆ NOWEGO BURMISTRZA?

Utworzony przez Zyta, 31 października 2014 r. o 18:01
Łęczna dn. 26.11.2014 r.OŚWIADCZENIE W SPRAWIE POMÓWIENIA MOJEJ OSOBY PRZEZ PANA KRZYSZTOFA NIEWIADOMSKIEGOOświadczam, iż poparcie przeze mnie Pana Teodora Kosiarskiego na stanowisko Burmistrza Łęcznej, wbrew twierdzeniom Pana Krzysztofa Niewiadomskiego, było uzgadniane z władzami partii Prawo i Sprawiedliwość. Pan Krzysztof Niewiadomski w swoim wystąpieniu jako pełnomocnik PiS Powiatu Łęczyńskiego świadczy w tym zakresie nieprawdę i manipuluje faktami, obrażając przy tym moją osobę. Insynuacje Pana Krzysztofa Niewiadomskiego, jakoby moje poparcie dla urzędującego Burmistrza Łęcznej nie było uzgadniane z władzami partii Prawo i Sprawiedliwość świadczy jedynie o kompletnym braku rozeznania Pana Krzysztofa Niewiadomskiego nie tylko w tym zakresie, ale także w aktualnych sprawach dziejących się w obrębie PiS w Powiecie Łęczyńskim. Jako pełnomocnik PiS Powiatu Łęczyńskiego, Pan Krzysztof Niewiadomski narusza tym samym obowiązki członka PiS określone w art. 10 pkt 2 Statutu partii Prawo i Sprawiedliwość i postępuje niezgodnie z powszechnie przyjętymi zasadami współżycia społecznego oraz zasadami moralnymi i obywatelskimi wynikającymi z programu PiS. Nadmieniam, że w mojej ocenie, działalność Pana Krzysztofa Niewiadomskiego, wbrew funkcji, jaką aktualnie sprawuje w strukturach partyjnych, podyktowana jest przede wszystkim jego własnym interesem. Jako osoba odpowiedzialna za budowanie struktur partii w Powiecie, nie spełnił naszych oczekiwań. Przystąpiliśmy do wyborów samorządowych z rozbitymi i skłóconymi strukturami, co było bezpośrednią przyczyną porażki w wyborach samorządowych. Pan Krzysztof Niewiadomski wykazuje się również skrajnie niekulturalnymi obyczajami. Wierzę, że władze partii Prawo i Sprawiedliwość kierując się dobrem ogólnym odsuną aktualnego Pełnomocnika Wyborczego Powiatu Łęczyńskiego od pełnienia tej funkcji, a jego miejsce zajmie kulturalna, kompetentna i nie zamieszana w małomiasteczkowe konflikty osoba. Zastanawiać może jedynie okoliczność, że Pan Krzysztof Niewiadomski zareagował po poparciu przeze mnie kandydatury na Burmistrza Łęcznej Pana Teodora Kosiarskiego, zaś poparcie drugiego z kandydatów na Burmistrza Łęcznej przez Pana Lecha Tora nie spotkało się z jego strony z jakimkolwiek odzewem. Z wyrazami szacunku, Paweł Wójcicki Pełnomocnik finansowy partii Prawo i Sprawiedliwość Powiatu Łęczyńskiego Przewodniczący Klubu „Gazety Polskiej” w Łęcznej
Panie Pawle głosowałem na pana ale juz nigdy nie będe!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A  ja wprost przeciwnie, nie głosowałem, a będę głosował bo pokazał że ma w spodniach to co mężczyźni mieć powinni.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
   Wiesz Ferdynandzie, on ciężko pracować nie potrafi,   czy potrafi  ???   No ale lenistwo bywa bardzo męczące, leń wypoczywa najdłużej,,,,,,,,, zanim jeszcze zdoła się zmęczyć.   Życie najlepiej poznaje się zarabiając na nie.......   A poza tym taki mężczyzna po przejściach, z partii do partii,   który własną karierę budować chce na gruzach cudzych.   Niech on zacznie żądać przede wszystkim od siebie, a nie ciągle od
Hahaha- nauka to też praca. Gdyby Pan Tedor raczył się uczyć np na sswoich błędach to wiedziałby, że pogarda dla ludzi prędzej czy później źle się skończy. Popierają go ludzie ze świecznika bo z nimi trzymał ale szaraczki powinny poprzeć Fijałkowskiego, który z nami-szaraczkami trzyma, a nie z innymi tworzacymi wzajemny "układ władzy"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha- nauka to też praca. Gdyby Pan Tedor raczył się uczyć np na sswoich błędach to wiedziałby, że pogarda dla ludzi prędzej czy później źle się skończy. Popierają go ludzie ze świecznika bo z nimi trzymał ale szaraczki powinny poprzeć Fijałkowskiego, który z nami-szaraczkami trzyma, a nie z innymi tworzacymi wzajemny "układ władzy"...
Ale pierdoły.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak późno my mieszkańcy Łęcznej zorientowaliśmy się że w konkury z obecnym burmistrzem staje kosmita.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak późno my mieszkańcy Łęcznej zorientowaliśmy się że w konkury z obecnym burmistrzem staje kosmita.   
Jest w stanie obiecać nawet zmianę płci aby tylko na niego głosować, a na blogu lle 24 zamieszczane są tylko    ''odpowiednie ''dla niego komentarze-nie nabiorę się na te kłamstwa!!! Nawet nie ustosunkował się do braku swojej obecności na debacie.Niech powie SKĄD weźmie na inwestycje skoro chce zmniejszyć dochody? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale pierdoły.....
Po co praca skoro można utrzymywać się z diety radnego???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem to Pan Burmistrz nagle na czas wyborów przywdział maskę owieczki i zaczął obiecywać wszystko to co wymyślił Fijałkowski.  Jesli górnicy zapomnieli jak ich "załatwił" w tamtym roku z Barbórką, rodzice zapomnieli jak ich traktuje cały czas w temacie oświaty, przedsiębiorcy już nie pamiętaja co rozbił z targiem i jak utrudnia życia kazdemu, kto tu chce zainwestować to sami sobie będa winni... Bo po wyborach zdejmie maskę i znów wilkiem na wyborca i petenta się rzuci. Znowu powie to samo : ja tu rządzę. I w nosie mieć będzie czego chcą ludzie... Tego znów chcecie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co praca skoro można utrzymywać się z diety radnego???
Niektórzy nie muszą jak obecny burmistrz pobierać kilkunastotysięcznej diety i pobierają tylko mniejszą dietę radnego... Kazdy kto studiował wie jak wygląda sytuacja z doktoratem i nie ma co się tłumaczyć- albo praca albo nauka i doktorat. Każdy z radnych brał diety- diety mniejsze o 20% od burmistrzowej pensji pobieranej za to, że zamiast wykonywać co mówią wyborcy i radni CHCE RZĄDZIĆ... Pomyliły mu się role ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy nie muszą jak obecny burmistrz pobierać kilkunastotysięcznej diety i pobierają tylko mniejszą dietę radnego... Kazdy kto studiował wie jak wygląda sytuacja z doktoratem i nie ma co się tłumaczyć- albo praca albo nauka i doktorat. Każdy z radnych brał diety- diety mniejsze o 20% od burmistrzowej pensji pobieranej za to, że zamiast wykonywać co mówią wyborcy i radni CHCE RZĄDZIĆ... Pomyliły mu się role ...
Ambitni, zdolni i niezależni mogą jednocześnie uczyć się i pracować, a to już gościu zapomniałeś , kto był przeciwko obniżce diet radnych, czyż nie ten którego promujesz-to dopiero obłuda!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ambitni, zdolni i niezależni mogą jednocześnie uczyć się i pracować, a to już gościu zapomniałeś , kto był przeciwko obniżce diet radnych, czyż nie ten którego promujesz-to dopiero obłuda!!!!!!!!!!!!!
Mój drogi Rozmówco, był on przeciwko obniżce w tym systemie, że TYLKO radni, a popierał obniżkę, że NA RÓWNI obniżyć i Burmistrzowi, Przewodniczącej i radnym... To Burmistrz nie chciał sam sobie obniżyć- polecam wywiad z Kosiarskim, w którym sam się do tego przyznaje (jest dostępny na profilu FB "Łęczna bez ściemy") . Ciąć należy tam gdzie najwięcej kasy wypływa, a jest to.... pensja burmistrza :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A  ja wprost przeciwnie, nie głosowałem, a będę głosował bo pokazał że ma w spodniach to co mężczyźni mieć powinni.  
a może rodzinę w urzędzie ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem to Pan Burmistrz nagle na czas wyborów przywdział maskę owieczki i zaczął obiecywać wszystko to co wymyślił Fijałkowski.  Jesli górnicy zapomnieli jak ich "załatwił" w tamtym roku z Barbórką, rodzice zapomnieli jak ich traktuje cały czas w temacie oświaty, przedsiębiorcy już nie pamiętaja co rozbił z targiem i jak utrudnia życia kazdemu, kto tu chce zainwestować to sami sobie będa winni... Bo po wyborach zdejmie maskę i znów wilkiem na wyborca i petenta się rzuci. Znowu powie to samo : ja tu rządzę. I w nosie mieć będzie czego chcą ludzie... Tego znów chcecie???
Wcześniej Fijałkowski zaczął obiecywać to co jest zapisane w WIELOLETNIEJ  STRATEGII dla Łęcznej Kosiarski tylko powtarza co znajduje się w tych dokumentach.Nikt tu AMERYKI nie odkrył.?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem to Pan Burmistrz nagle na czas wyborów przywdział maskę owieczki i zaczął obiecywać wszystko to co wymyślił Fijałkowski.  Jesli górnicy zapomnieli jak ich "załatwił" w tamtym roku z Barbórką, rodzice zapomnieli jak ich traktuje cały czas w temacie oświaty, przedsiębiorcy już nie pamiętaja co rozbił z targiem i jak utrudnia życia kazdemu, kto tu chce zainwestować to sami sobie będa winni... Bo po wyborach zdejmie maskę i znów wilkiem na wyborca i petenta się rzuci. Znowu powie to samo : ja tu rządzę. I w nosie mieć będzie czego chcą ludzie... Tego znów chcecie???
Wcześniej Fijałkowski zaczął obiecywać to co jest zapisane w WIELOLETNIEJ  STRATEGII dla Łęcznej Kosiarski tylko powtarza co znajduje się w tych dokumentach.Nikt tu AMERYKI nie odkrył.?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy zwolnić Kuczyńskiego i będzie jakieś 35 tysięcy na  utwardzenie kilku skoleinowanych dróg wiejskich albo na nowe place zabaw.  .   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybory w niedziełę , a u mnie mętlik w głowie które zło jest mniejsze .Długoletni burmistrz ,któremu wydaje się ,że wyborcy to głupi motłoch i nie warto się wysilać na  szacunek do zwykłego człowieka. A może jego polityczne dziecko , które wyparło się mentora, bo tez sobie chce porządzić ? Logika podpowiada nie ma mniejszego zła :huh:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem, że Kuczyński powiedział rowerzystom, że jak Kosiarski wygra wybory to rajd rowerowy będzie dwa razy do roku.  U Burmistrza Fijałkowskiego Kuczyński będzie robił takie rajdy co tydzień z uśmiechem na twarzy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
można pozwalniać wszystkich i tych co byle co piszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A  ja wprost przeciwnie, nie głosowałem, a będę głosował bo pokazał że ma w spodniach to co mężczyźni mieć powinni.  
A ja mysle ze ma .Czy nie ma? Tego co koń pod brzuchem nosi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy zwolnić Kuczyńskiego i liczba komentarzy odnośnie Fijałkowskiego zmniejszy się o 80 % :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...